Termíny 2017

Soukromé a firemní akce nejsou součástí termínů.

  • 6. 1. Ples mediků – Žofín
  • 12. 1. 19.00 Plzeňské Nové divadlo, Edith – vrabčák z předměstí
  • 13. 1. 15.00 Veřejná generálka Div. Broadway, Kleopatra – role Fulvie
  • 14. 1. 14.00 Div. Broadway, Kleopatra – role Fulvie
  • 14. 1. 18.00 Div. Broadway, role Kleopatra
  • 14. 1. ČR Dvojka – Noční Mikrofórum, host Gabriela Vermelho
  • 20. 1. Ples Pražský hrad
  • 21. 1. 14.00 a 18.00 Kleopatra – role Fulvie
  • 21. 1. Ples Hradec Králové
  • 27. 1. 18.00 Div. Broadway – role Kleopatra
  • 28. 1. 14.00 Div. Broadway – role Kleopatra
  • 28. 1. 18.00 Div. Broadway – role Fulvie
  • 29. 1. 15.00 Div. Broadway – role Fulvie
  • 2. 2. 17.00 Vernisáž Václava Benedikta
  • 3. 2. 19.00 Koncert Divadlo Šumperk
  • 4. 2. Ples Studénka
  • 5. 2. 19.30 Divadlo v Karlových Varech, Edith – vrabčák z předměstí
  • 10. 2. Ples DK Metropol České Budějovice
  • 11. 2. Ples Jizerských pekáren, Česká lípa
  • 11. 2. ČR Dojka, Noční Mikrofórum
  • 12. 2. 15.00 Div. Broadway, Angelika – role Contoire
  • 18. 2. 14.00 a 18.00 Div. Broadway– role Contoire
  • 18. 2. Ples Pardubice
  • 25. 2. 19.00 ND Brno, Edith – vrabčák z předměstí
  • 26. 2. 19.00 ND Brno, Edith – vrabčák z předměstí
    • 11. 3. | 22.30 – 23.30  Noční Mikrofórum, Český rozhlas Dvojka
    • 12. 3. | 19.00  ND Brno Edith – vrabčák z předměstí
    • 13. 3. | 15.00  Knihcentrum Ostrava, Beseda k baletu Tři Mušketýři
    • 15. 3. | 17.00  Vernisáž Milana Chabery, Kočárovna Zámku Brandýs nad Labem
    • 18. 3. Jarní Ples Mariánské Lázně
    • 19. 3. | 19.00  ND Brno Edith – vrabčák z předměstí
    • 20. 3. | 20.00  Brno, Vila Tugendhat, ProArt setkání ve skleněném pokoji
    • 25. 3. | 19.00  Koncert Divadlo Opava
  • 1. 4. | 19.00 Divadlo Plzeň, Edith – vrabčák z předměstí
  • 6. 4. | 18.00 Div. Broadway – Kleopatra, role Fulvie
  • 8. 4. | 22.30 – 23.30 Český Rozhlas Dvojka – Noční Mikrofórum, host choreograf Libor Vaculík
  • 8. 4. | 15.00 Zimní stadion Poděbrady, Krasobruslařská exhibice
  • 9. 4. | 15.00 Div. Broadway – Kleopatra, role Fulvie
  • 13. 4. | 19.oo Vystoupení Mamma mia s Jitkou Asterovou, jako hosté koncertu Heleny Vondráčkové, Bobby centrum Brno
  • 15. 4. | 22.30 – 23.30 Český Rozhlas Dvojka – Noční Mikrofórum, host výtvarník Boris Jirků
  • 21. 4. | 18.00 Div. Broadway – Kleopatra, role Fulvie
  • 22. 4. | 14.00 a 18.00 Div. Broadway – Kleopatra, role Fulvie
  • 23. 4. | 15.00 Div. Broadway – Kleopatra, role Fulvie
  • 24. 4. | 19.00 Obecní dům – Charitativní koncert pro NF Slunce pro všechny
  • 28. 4. Vystoupení s Ústřední hudbou armády ČR, Ostrava
  • 29. 4. | 19.00 Divadlo Plzeň, Edith – vrabčák z předměstí
  • 30. 4. | 15.00 Div. Broadway – Kleopatra, role Fulvie
  • 2. 5.  | 18.oo Vystoupení s ÚH AČR, Obecní dům praha
  • 4. 5. | 19.oo Koncert se Státnou filharmonií Košice, Dům filharmonie Košice
  • 6. 5. | 18.oo Angelika
  • 6. 5. | 22.30 Noční Mikrofórum, host Ivana Dostálová – bioložka, výtvarnice
  • 7. 5. | 15.oo Angelika
  • 14. 5. | Lucerna Music bar, jako host Hamletů
  • 20. 5. | 22.30 Noční Mikrofórum, host Vojtěch Nýdl – člen SOČR, klarinetista

 

  • 3. 6. | 22.30 – 23.30 Dvojka Českého rozhlasu, Noční Mikrofórum, host tanečník a choreograf Martin Dvořák
  • 6. 6. | 17.00 Miniduel Prima
  • 8. 6. | 19.00 Kleopatra – zájezd Plzeň, role Fulvie
  • 10. 6. | 14.00 a 19.00 Mamma Mia – zájezd Bratislava
  • 11. 6. | 15.00 Kmochův Kolín
  • 17. 6. | 19.00 Edith – vrabčák z předměstí, Plzeň
  • 18. 6. | 19.00 koncert v Zelandu, Zeleneč
  • 22. 6. | 19.00 koncert Klokočná
  • 24. 6. | 22.30 – 23.30 Noční Mikrofórum, host dirigent Leoš Svárovský
  • 15. 7.  | 20.00 Mamma Mia, Hybernia
  • 26. 7. | 19.00 koncert – Festival Český Krumlov
  • 27. 7. | 20.00 Mamma Mia, Hybernia
  • 28.7. | 30.7. Valtice Pro Art festival
  • 30.7. | 19.00 koncert Valtice
  • 2. 8. | 19.00 koncert Mariánské Lázně
  • 5. 8. Noc s Hvězdami, Zámek Zahrádky
  • 6. 8. | 20.00 Mamma Mia, Hybernia
  • 7. 8. | 20.00 Mamma Mia, Hybernia
  • 8. 8. | 20.00 Mamma Mia, Hybernia
  • 9. 8. | 20.00 Mamma Mia, Hybernia
  • 10. 8. | 19.00 náměstí Komárov
  • 11. 8. | 20.00 Mamma Mia, Hybernia
  • 12. 8. | 20.00 Mamma Mia, Hybernia
  • 13. 8. | 20.00 Mamma Mia, Hybernia
  • 19.8. Mamma Mia
  • 20. 8. | 15.00 Rogalo Děčín
  • 20. 8. | 17.00 Malý Hamburk Ústí nad Labem
  • 20. 8. | 19.30 koncert Teplice – Malá Paříž
  • 26. 8. | 17.00 Benátky nad Jizerou – vystoupení Mamma Mia
  • 31. 8. | 17.00 Vernisáž A. Ružičkové, Kočárovna Brandýs nad Labem
  • 1. 9. Olomouc s ÚHA ČR
  • 8. 9. | 18.00 Wine and Art, Karolinum
  • 9. 9. | 17.00 Vernisáž J. Kanyzy, Semily
  • 9. 9. | 21.00  Pohádkové putování, Zeleneč
  • 10. 9. | 18.00 Koncert Praskolesy, Kult. dům Jitřenka
  • 23. 9. | 22.30 – 23.30 ČRozhlas, Noční Mikrofórum, host Marcela Březinová
  • 29. 9. | 19.00 Severočeské divadlo Ústí nad Labem, Premiéra Casanova
  • 30. 9. | 22.30 – 23.30 ČRozhlas, Noční Mikrofórum, hosté fotografka Alžběta Jungrová, režisér Radek Balaš
  • 4. 10. | 15.00 veřejná generálka Tři mušketýři, Divadlo Broadway
  • 5. 10. | 18.00 Tři mušketýři, Divadlo Broadway
  • 7. 10. | 19.00 koncert Emauzský kláštěr – Madamme de Paris
  • 8. 10. | 15.00 Tři mušketýři, Divadlo Broadway
  • 8. 10. | 15.00 Tři mušketýři, Divadlo Broadway
  • 10. 10 | 19.00 koncert, Trhové Sviny
  • 11. 10. | 19.00 koncert, Měšťanská Beseda, Plzeň
  • 21. 10. | 22.30 – 23.30 Noční Mikrofórum, host Kateřina Šildová, nejen muzikálová zpěvačka
  • 23. 10. | 11.00 veřejná generálka Muž se železnou maskou
  • 23. 10. | 19.00 koncert Kralupy nad Vltavou – Madamme de Paris
  • 25. 10. | 19.00 koncert pod Vrbno pod Pradědem – Madamme de Paris
  • 26. 10. | 11.00 a 18.00 Broadway, předpremiéra Muž se železnou maskou
  • 27. 10. | Reduta Olomouc, Koncert ke Dni založení samostatného československého státu, Vojenská hudba Olomouc
  • 28. 10. | 18.00 koncert Třebenice
  • 28. 10. | 22.30 – 23.30 Noční Mikrofórum, host pplk. Jaroslav Šíp, Velitel hudby – hlavní dirigent Ústřední hudby armády ČR
  • 2. 11. | Galerie Portheimka, vernisáž Jana Kanyzy
  • 9. 11. | 19.00 Rudolfinum, Koncert pro veterány s Ústřední hudbou Armády České republiky
  • 10. 11. | 19.00 Nové Divadlo Plzeň, Edith – vrabčák z předměstí
  • 11. 11. | 14.00 a 18.00 Broadway, Muž se železnou maskou
  • 12. 11. | 15.00 Broadway, Muž se železnou makou
  • 15. 11. | 19.00 Odry, koncert, Madamme de Paris
  • 16. 11. | 18.00 Broadway, Muž se železnou maskou
  • 17. 11. | 18.00 Broadway, Muž se železnou maskou
  • 18. 11. | 18.00 Chodouň, koncert Rendez-vous
  • 18. 11. | Český rozhlas Dvojka, Noční Mikrofórum, host Mgr. Hana Gabrielová, ředitelka dětského centra Kladno
  • 23. 11. | Týn nad Vltavou, natáčení pro Český rozhlas s Ivo Šmoldasem a Janem Kanyzou
  • 25. 11. | 14.00 a 18.00 Broadway, Muž se železnou maskou
  • 2. 12. | 19.00 Ostravice, hotel Freud, vánoční koncert Rendez-vous
  • 4. 12. | 19.00 Severočeské divadlo Ústí nad Labem, Casanova
  • 10. 12. | 19.00 Východočeské divadlo Pardubice, vánoční koncert Rendez-vous
  • 12. 12. | 19.00 Severočeské divadlo Ústí nad Labem, Casanova
  • 16. 12. | 14.00 a 18.00 Národní divadlo Brno, Edith – vrabčák z předměstí
  • 18. 12. | 19.00 Sedlčany, vánoční koncert Madamme de Paris
  • 20. 12. | 19.00 Zeland, Zeleneč, narozeninový koncert